ZİHİN GÜNLERİ

Sık Sorulan Sorular

Zihin Günleri’nin ve haftalık programın devamlılığı için Patreon üzerinden desteğinizi bekliyoruz.

https://www.patreon.com/zihingunleri

Patreon destek rehberi için tıklayınız.

Her türlü soru ve destek talepleriniz için info@zihingunleri.com adresine yazabilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

www.zihingunleri.com ‘a giriş yaptıktan sonra, sağ üstte bulunan ÜYE OL başlığına tıklayıp, kayıt formundaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Size gelen email’deki linke tıklayarak, yeni parolanızı yazıp ‘PAROLA SIFIRLA’ butonuna tıklayınız. Artık kullanıcı adınız ya da e-posta adresinizle birlikte şifrenizi girerek www.zihingunleri.com’a üye girişi yapabilirsiniz. 

Yeni üye olma rehberi için tıklayınız.

Üye girişine tıkladıktan sonra ‘PAROLANIZI MI UNUTTUNUZ?’ butonuna tıklayın. Kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi yazıp ‘YENİ PAROLA AL’ butonuna tıklayınız. Size bir doğrulama bağlantısı gelecek , e-postanıza girip yeni parolanızı belirlemek için linke tıklayın. Yeni parolanızı yazıp ‘PAROLA SIFIRLA’ butonuna tıkladığınızda parolanız sıfırlanmış olacak. Artık kullanıcı adı ya da e-posta adresiniz ve yeni parolanız ile www.zihingunleri.com’a üye girişi yapabilirsiniz.   

Parola yenileme rehberi için tıklayınız.

Haftalık Program kapsamındaki online yoga ve meditasyon çalışmaları ücretsizidir.

İlk adımda  www.zihingunleri.com’a ücretsiz üye olmanız ve ardından üye girişi yapmalısınız. Ardından HAFTALIK PROGRAM sayfasında, her dersin altında bulunan “DERSE KATIL” butonunu tıklamalısınız. Butona tıkladığınızda Zoom’daki derse geçiş yapacaksınız.

Elbette öncesinde, bilgisayardan giriş yapacaksanız Zoom’un masaüstü uygulamasını, telefonla katılacaksanız telefon uygulamasını indirip kurmanız gerekiyor.

Öncelikle sitemize üye olmalısınız. Üye girişi yaptıktan sonra katılmak istediğiniz atölye için  “SATINAL”  ya da “ATÖLYEYE KAYIT OL” butonuna tıklayarak ödeme yapmalısınız. Ödemenin ardından atölyeye kaydınız otomatik olarak yapılmış olacak ve size bir teyid emaili gelecek.  Eğer email gelmediyse ödemenin başarısız olmuş demektir. Lütfen yeniden ödeme yapmayı deneyiniz.

Atölyeye katılmak için oturum tarihi ve saatinde önce üye girişi yapmalısınız. Ardından ATÖLYELER sayfasından kayıt olduğunuz atölyenin “ATÖLYEYE KATIL” butonunu tıklamalısınız. Butona tıkladığınızda Zoom’daki derse geçiş yapacaksınız.

Elbette öncesinde, bilgisayardan giriş yapacaksanız Zoom’un masaüstü uygulamasını, telefonla katılacaksanız telefon uygulamasını indirip kurmanız gerekiyor.

Öncelikle üye girişi yaptığınızdan emin olunuz. Üye girişi yapmadıysanız DERSE KATIL ya da ATÖLYEYE KATIL butonları’nı göremezsiniz.

Evet gerekiyor. www.zihingunleri.com’daki online atölye ve dersler için Zoom kullanıyoruz. Dolayısıyla  bilgisayardan giriş yapacaksanız Zoom’un masaüstü uygulamasını, telefonla katılacaksanız telefon uygulamasını önceden indirip kurmanız gerekiyor.