ZİHİN GÜNLERİ

Sık Sorulan Sorular

Her türlü soru ve destek talepleriniz için info@zihingunleri.com adresine yazabilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

www.zihingunleri.com ‘a giriş yaptıktan sonra, sağ üstte bulunan ÜYE OL başlığına tıklayıp, kayıt formundaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Size gelen email’deki linke tıklayarak, yeni parolanızı yazıp ‘PAROLA SIFIRLA’ butonuna tıklayınız. Artık kullanıcı adınız ya da e-posta adresinizle birlikte şifrenizi girerek www.zihingunleri.com’a üye girişi yapabilirsiniz. 

Yeni üye olma rehberi için tıklayınız.

Üye girişine tıkladıktan sonra ‘PAROLANIZI MI UNUTTUNUZ?’ butonuna tıklayın. Kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi yazıp ‘YENİ PAROLA AL’ butonuna tıklayınız. Size bir doğrulama bağlantısı gelecek , e-postanıza girip yeni parolanızı belirlemek için linke tıklayın. Yeni parolanızı yazıp ‘PAROLA SIFIRLA’ butonuna tıkladığınızda parolanız sıfırlanmış olacak. Artık kullanıcı adı ya da e-posta adresiniz ve yeni parolanız ile www.zihingunleri.com’a üye girişi yapabilirsiniz.   

Parola yenileme rehberi için tıklayınız.

Öncelikle sitemize üye olmalısınız. Üye girişi yaptıktan sonra bir ders paketi satın almanız gerekiyor.  Ödemenin ardından paketiniz otomatik olarak profilinize tanımlanmış olacak ve size bir teyid emaili gelecek.  Eğer email gelmediyse ödemenin başarısız olmuş demektir. Lütfen yeniden ödeme yapmayı deneyiniz.

Paket satınalma işleminden sonra,  www.zihingunleri.com’da üye girişi yapmalısınız. Ardından HAFTALIK PROGRAM sayfasında, her dersin altında bulunan “DERSE KATIL” butonunu kullanarak,  oturum tarihi ve saatinde çalışmalara doğrudan katılabilirsiniz.

Derse katılma rehberi için tıklayınız.

Öncelikle sitemize üye olmalısınız. Üye girişi yaptıktan sonra katılmak istediğiniz atöye için ana sayfadaki “SATINAL” butonuna tıklayarak ödeme yapmalısınız. Ödemenin ardından atölyeye kaydınız otomatik olarak yapılmış olacak ve size bir teyid emaili gelecek.  Eğer email gelmediyse ödemenin başarısız olmuş demektir. Lütfen yeniden ödeme yapmayı deneyiniz.

Atölyeye katılmak için oturum tarihi ve saatinde önce üye girişi yapmalısınız. Ardından ATÖLYELER sayfasından kayıt olduğunuz atölyenin “Atölyeye Katıl” butonunu kullanarak çalışmaya katılabilirsiniz. 

Atölyeye katılma rehberi için tıklayınız.

Öncelikle üye girişi yaptığınızdan emin olmalısınız. Üye girişi yapmadıysanız DERSE KATIL ya da ATÖLYEYE KATIL butonları’nı göremezsiniz.

Eğer banka havalesi ile ödeme yaptıysanız satın aldığınız ders paketinin ya da atölyenin profilinize tanımlandığından info@zihingunleri.com ‘a yazarak emin olmalısınız.

Mutlaka güncel sürüm Google Chrome, Firefox yada Opera kullanmalısınız. Diğer tarayıcılar ile uyumlu değiliz.

Hayır gerekmiyor. www.zihingunleri.com’daki online atölye ve dersler için kullandığımız uygulama tarayıcı tabanlı çalışmaktadır. 

Telefonunuza ‘JITSI MEET’ uygulamasını indiriniz. İnternet tarayıcınızı kullanarak www.zihingunleri.com’a üye girişi yapınız. Haftalık program sayfasından katılmak istediğiniz ders için ‘DERSE KATIL’ butonuna tıklayınız. Açılan uyarı sayfasında ‘UYGULAMAYA DEVAM ET’ butonuna tıklayınız. Artık cep telefonunuz ile www.zihingunleri.com’un online derslerine katılabilirsiniz.

Telefonla derse giriş rehberi için tıklayınız.

Telefonunuza ‘JITSI MEET’ uygulamasını indiriniz. İnternet tarayıcınızı kullanarak www.zihingunleri.com’a üye girişi yapınız. Atölyeler sayfasından katılmak istediğiniz atölye için ‘ATÖLYEYE KATIL’ butonuna tıklayınız. Açılan uyarı sayfasında ‘UYGULAMAYA DEVAM ET’ butonuna tıklayınız. Artık cep telefonunuz ile www.zihingunleri.com’da online atölyeye katılabilirsiniz.

Telefonla atölyeye giriş rehberi için tıklayınız.

Eğer kurumsal  internet kullanıyorsanız (Üniversite, hastane vb.) sorun yaşayabilirsiniz. IT bölümüne bazı bilgileri vererek engellendirmeyi sonlandırmanız gerekir. Bunun için info@zihingunleri.com ‘a yazarak size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.