Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda
ZİHİN GÜNLERİ

Ne Yapıyoruz?

www.zihingunleri.com üzerinden iki yıldan fazla bir zamandır kesintisiz olarak her gün online yoga ve meditasyon çalışmalarıyla sizlerle birlikte olduk. Ülkemizin en eski yoga merkezlerinden biri olan Hariom’un devamı olarak geleneği elimizden geldiğince sürdürmeye çalışıyoruz.

1 Haziran itibariyle yapısal bir değişikliğe gidiyoruz. Haftalık Program kapsamındaki tüm yoga ve meditasyon çalışmaları zihingünleri.com’a üye olan herkese açık hale geliyor. Zihin Günleri’nin ve haftalık programın devamı için Patrion üzerinden desteğinizi bekliyoruz.

Neden?

Kimiz?

Zihin Günleri bir bilgi ve kültür platformu olarak 2019 yılında kurulmuştur. Kurucu kadro 2005-2020 yıllarında Hariom Yoga Merkezi olarak Kadıköy’de kütüphanesi, gezileri ve kültürel etkinlikleriyle bir yoga stüdyosundan daha fazlasını kapsayan bir buluşma ve varoluş mekanının kadrosudur. 

Zihin Günleri, İstanbul’da Kent Üniversitesi’yle ortak olarak düzenlediği seminer ve atölyelerde yoga ve meditasyondan, edebiyat ve sanata geniş bir yelpazeyi içerdi. Şimdi bu birikim internet platformuna taşındı. Platformda düzenli ve canlı olarak yoga, ayurveda ve meditasyon buluşmalarıyla birlikte edebiyattan, psikanalize birçok etkinlik yer almaktadır.

Merkezimiz, Yoga Alliance International ve Meditation Alliance International Türkiye temsilcisidir.