İSTANBUL ZİHİN GÜNLERİ

Ödeme ve Teslimat

www.zihingunleri.com’da etkinlik biletlerine ait ödemelerinizi yanlızca kredi kartı ile yapabilirsiniz. Satın alma işlemi için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Satınlam işlemi için şu aşamaları takip etmeniz gerekmektedir:

1. Ana sayfamızda ya da Kayıt sayfamızda bulunan etkinlik biletlerini satınalmak için biletlerin altındaki “SATINAL” butonuna basınız.

2. Sizi bilet düzenlemek için gereken kişisel bilgilerinizi kayıt altına alacağımız KAYIT FORMU’na yönlendireceğiz. Burada bilgilerinizi eksiksiz olarak girin ve bir sonraki sayfaya devam edin.

3. Son aşamada bankanın güvenli ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödeme sayfasında kredi kartı bilgileriniz istenecektir, bu bilgileri yine eksiksiz doldurun. Siparişinize ait tüm detayların listelendiği bu sayfada kontrolünüzü yaptıktan sonra son olarak “Siparişi Onayla” tuşuna basın. Bilgileriniz bu aşamada doğrudan ilgili bankanın Sanal POS sistemi tarafından sorgulanarak ödeme işlemi gerçekleştirilecektir. Kredi kartınız üzerinde gerekli ödeme onaylandığında karşınıza sipariş onayı sayfası gelecek, sistem size bir bilet referans numarası tanımlayacak ve size siparişinizi özetleyen bir elektronik posta yine sistem tarafından otomatik olarak gönderilecektir.

Teslimat Bilgileri
www.zihingunleri.com‘dan alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, dijital biletiniz en geç 1 gün içinde email adresineiz gönderilecek. Satınalma işlemine ait faturanız da1 gün içinde PTT postaya teslim edilecektir. 

Posta Ücretleri 
PTT Posta ücreti  www.zihingunleri.com tarafından karşılanacaktır.

Sipariş değerlendirmeleri, faturalama, sevkiyat ve teknik destek yine www.zihingunleri.com tarafından yapılmaktadır.

Siparişinizi Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar
Size ulaşan faturatı lürfen kontrol ediniz. Eğer bir sorun olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@zihingunleri.com adresine konu ile bilgi maili atınız.