İSTANBUL ZİHİN GÜNLERİ

İade Şartları

İade/değişiklik işlemi için, satın alınan etkinlik biletinin faturasının aslının, aşağıdaki adımları izleyerek bize göndermeniz gerekmektedir.

İade için;
– İade işlemi için, ürünü teslim aldıktan sonraki 7 gün içinde, info@zihingunleri.com mail adresine e-mail atarak, iade talebinizi iletmenizi rica ederiz.

– Bu aşamadan sonra, sipariş numaranızı mutlaka belirterek, faturanın arkasında yer alan “iade/değişim formu”nu eksiksiz doldurarak ve faturanın aslı ile adresimize gönderebilirsiniz.

– Herhangi bir sebeple 7 gün içinde iade etmek istediğinize etkinlik biletinie ait “iade/değişim formu”nun ve faturasının kargo ücreti sizin tarafımızdan ödenecektir.

– İade etmek istediğiniz etkinil biletine ait belgeler elimize ulaştıktan sonra en kısa sürede, siparişiniz iptal edilecek ve ödediğiniz tutar kredi kartınıza iade edilecektir. İptal işlemi gerçekleştiğinde size göndereceğimiz e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Kredi kartına iade işlemlerinde, bankanızdan kaynaklanan nedenlerle bedelin kredi kartınıza yansıması 10 günü bulabilmektedir.

Ürün değişimi için;

– Sitemizden aldığınız etkinlik biletinin etkinlik tarihinden 1 hafta öncesine kadar değişimi yapılabilmektedir. Etkinliğin tümü için alınan etkinlik biletinin değişimi mümkün değildir. Ancak tek gün biletleri için değişim talebi yapılabilir. Böyle bir değişim talebiniz olduğunda info@zihingunleri.com adresine mail atarak, değişim talebinizi iletmenizi rica ederiz. Talebiniz bize ulaştığında en kısa sürede yeni biletiniz email adresinize postalanacaktır.